Sortowanie owoców i warzyw – praca bez doświadczenia w Holandii Professional

il y a 1 mois Jobs Offers De Haan   24 vues

  • sortowanie-owocow-i-warzyw-praca-bez-doswiadczenia-w-holandii-big-0
Localité: De Haan
Salaire: -- €

Jeżeli szukasz dobrze płatnej pracy, chcesz legalnie pracować za granicą koniecznie zadzwoń do nas!

Poszukujemy osób do pracy na produkcji.

Mile widziane kobiety i pary !!

Zakres obowiązków:

- pakowanie owoców i warzyw

- sortownie owoców egzotycznych i warzyw

- praca przy taśmie predykcyjnej

- układanie kartonów na paletach

- utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Pracodawca oferuje:

- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

- atrakcyjna stawkę godzinową

- co czwartek wypłaty przelewane na osobisty rachunek bankowy

- zakwaterowanie z darmowym dostępem do Internetu

- ubezpieczenie zdrowotne

- pracę na dłuższy czas

- dojazd do/z pracy

Wymagania:

 -gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

 -odpowiedzialność, dokładność

 -zaangażowanie w powierzone obowiązki

 -chęci i motywacja do pracy

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń do nas!

Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii

Kamila:

tel:  +48 570 901 414

mail: work@klaverteam.com

Izabela

tel:   +48 731 901 913

mail: job2@klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450.

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o.o.