Ślusarz / Spawacz (LO/07/21) Professional

il y a 4 semaines Jobs Offers Brussels   52 vues

  • slusarz-spawacz-lo0721-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Ślusarz / Spawacz (LO/07

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Ślusarz / Spawacz

Miejsce pracy: Ruhstorf a. d. Rott , Niemcy

Opis stanowiska:

Spawanie konstrukcji metalowych Obróbka Metalu

Montowanie elementów Metalowych

Praca wewnątrz hali.

Co oferujemy:

Stawka: 11€ netto/h.

Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.

Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.

Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 160h.

Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.

Kompleksową obsługę przed wyjazdem.

Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.

Program "Polecaj pracę" - za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami minimum 40 godzin - otrzymasz AŻ 1000 ZŁ .

Czego oczekujemy:

Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Podstawowej umiejętności spawania metodami MIG/MAG.

Siły fizycznej i chęci do pracy.

Dodatkowym atutem będzie:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny:  + 48 662 173 718.

Praca od zaraz

/21)

Informations complémentaires

Company Weegree