Ślusarz-praca w Niemczech, wysokie wynagrodzenie!! Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Halle   10 vues

  • slusarz-praca-w-niemczech-wysokie-wynagrodzenie-big-0
Localité: Halle
Salaire: -- €

Pośrednictwo PracyKlaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450poszukuje osób do pracy

Wymagania:

- prawo jazdy obowiązkowe

- znajomość języka niemieckiego(mile widziane)

-dyspozycyjność i zaangażowanie

- sprawnośćfizyczna

Zakres obowiązków:

- wszelkie pracezwiązane z zawodem ślusarza

Dodatkowe informacje:

-niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

-możliwość pracy na stałe

-miejsce pracy : Ulm

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Magdalena tel: +48 577 901 944,
zadzwoń napisz sms o treści ,,ślusarz”– oddzwonię! rekrutacja@klaverteam.com

Informations complémentaires

Company Magda