Rzeźnik, rozbiórka mięsa- praca w Belgii Professional

il y a 3 semaines Jobs Offers Ostend   29 vues

500 €

  • rzeznik-rozbiorka-miesa-praca-w-belgii-big-0
Localité: Ostend
Salaire: 500 €

Rzeźnik, rozbiórka mięsa- praca w Belgii

Stanowisko: rzeźnik, Praca od zaraz.

Lokalizacja: Belgia, różne regiony

Zakres obowiązków:

  • -wykrawanie
  • - klasowanie wołowiny, cielęciny lub wieprzowiny
  • - inne prace związane z zawodem rzeźnika

Wymagania:

  • -doświadczenie w klasowaniu wołowiny, cielęciny
  • -podstawowa znajomość języka angielskiego
  • - mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

  • - atrakcyjną stawkę
  • - wypłaty co tydzień
  • - zwrot kosztów za transport z Polski
  • -pracę na dłuższy okres czasu
  • - opiekę polskich koordynatorów
  • - zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

Dominika +48 570 901 033- sms o treści RZEŹNIK- oddzwonię

Informations complémentaires

Start Date 05-06-2022
Company Klaver