Rzeźnik, rozbiórka mięsa- praca w Belgii Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Trooz   29 vues

2 000 €

  • rzeznik-rozbiorka-miesa-praca-w-belgii-big-0
Localité: Trooz
Salaire: 2 000 €

Rzeźnik, rozbiórka mięsa- praca w Belgii

Stanowisko: rzeźnik, Praca od zaraz.

Lokalizacja: Belgia,  różne regiony

Zakres obowiązków:

-wykrawanie

- klasowanie wołowiny, cielęciny lub wieprzowiny

- inne prace związane z zawodem rzeźnika

Wymagania:
-doświadczenie w klasowaniu wołowiny, cielęciny
-podstawowa znajomość języka angielskiego

- mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę

- wypłaty co tydzień

- zwrot kosztów za transport z Polski

-pracę na dłuższy okres czasu

- opiekę polskich koordynatorów

- zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

Dominika +48 570 901 033- sms o treści RZEŹNIK- oddzwonię

Informations complémentaires

Start Date 20-05-2022
Company Klaver