Rozładunek kontenerów – praca w HOLANDII OD ZARAZ Professional

il y a 3 semaines Jobs Offers Dendermonde   39 vues

  • rozladunek-kontenerow-praca-w-holandii-od-zaraz-big-0
Localité: Dendermonde
Salaire: -- €

Stanowisko: pracownik magazynu, rozładunek kontenerów

Lokalizacja: Nieuw- Vennep

Oferujemy:

- pracę na dłuższy okres czasu

- prace w dobrze zorganizowanej firmie logistycznej

- atrakcyjną stawkę godzinową

- opiekę zdrowotną która obowiązuje od pierwszego dnia pracy

Zakres obowiązków:

- praca przy rozładunku kontenerów (głównie paczki w kartonach)

- wykładanie paczek na palety, streczowanie

Wymagania:

- szukamy osób które mają dobrą kondycję fizyczną

- znajomość języka angielskiego

- mile widziane prawo jazdy kat.B

Pracodawca dysponuje także innymi pracami- w sektorach ogrodnictwa i produkcji.

Pracę przydzielane są w zależności od umiejętności i kwalifikacji kandydata.

Zainteresowany? Zadzwoń bądź napisz SMS !

Kamila + 48 570 901 414 dostępna od 8:00 do 16:00

Dominika tel. +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Izabela tel. +48 570 901 913 mail: praca@klaverteam.com

Jeżeli szukasz innej pracy, zapraszamy na nasza stronę internetową: https://www.klaverteam.com/tablica-ogloszen/

Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie ( KRAZ 18450 )

Informations complémentaires

Company Klaver SP. z o.o.