Produkcja zmiana nocna Professional

il y a 3 semaines Jobs Offers Brecht   33 vues

14,50 €

  • produkcja-zmiana-nocna-big-0
Localité: Brecht
Salaire: 14,50 €

Miejscowosc: Brecht

Potrafisz pracować podwpływem stresu? Jestes chętny do zdobycia dużej wiedzy w zmieniającym się sektorze?Praca w młodym i dynamicznym zespole?

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ?
W tym zadaniu ty i twoi koledzy jesteścieodpowiedzialni za dbanie o zamówienia zgodnie ze specyficznymi wymaganiaminaszych klientów. Masz do czynienia z ponad 1000 różnych produktów o różnychkształtach i rozmiarach. Jest to więc przyjemna i urozmaicona praca, na którejspoczywa wiele obowiązków.
KIEDY ROZPOCZNIĆ?
Chcemy szybko zacząć i dlatego witamy Cię takszybko, jak to możliwe. Chcielibyśmy cię poznać i jesteśmy ciekawi twoichdoświadczeń i ambicji. Wolimy to zrobić na podstawie CV, abyśmy moglidowiedzieć się, kto może być naszym nowym kolega.
OBOWIĄZKI

-Język niderlandzki – dobry
- Składać zamówienia od klientów
- Filetowanie i przetwarzanie ryb
- Pracuj zgodnie ze standardami HACCP
- Praca z systemem ERP

Informations complémentaires

Company Staffing-ESG