Produkcja sałatek praca od zaraz Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Genk   20 vues

  • produkcja-salatek-praca-od-zaraz-big-0
Localité: Genk
Salaire: -- €

Agencja zatrudnienia KBTI Poland dla swojego klienta na terenie Holandii poszukuje osób na stanowisko: produkcja sałatek

Opis stanowiska:

- załadunek/rozładunek towarów (warzywa i owoce)

- dostarczanie odpowiednich towarów na odpowiednie linie produkcyjne

- pakowanie sałatek Wymagania:

- znajomość języka angielskiego

- możliwość pracy w niskiej temperaturze (2-6 stopni) Oferta:

- stawka 10,50 euro brutto na godzinę

- praca na dwie zmiany

- zakwaterowanie

- ubezpieczenie

- transport do pracy

Więcej informacji: +48 570 935 868Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując produkcja sałatek Helmond

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informations complémentaires

Company KBTI Poland