Produkcja- praca w Holandii od zaraz Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Seraing   47 vues

  • produkcja-praca-w-holandii-od-zaraz-big-0
Localité: Seraing
Salaire: -- € Négociable

Jeśli szukasz pracy w Holandii mamy dla Ciebie kilka propozycji

Stanowisko: pracownik produkcji

Lokalizacja: Holandia, różne lokalizacje

Zakres obowiązków:

- produkcja sałatek

- pakowanie warzyw i owoców

- praca przy kwiatach ciętych i doniczkowych (pakowanie, oklejanie)

- pakowanie produktów spożywczych

- pakowanie mięsa

- praca w drukarni

Pracodawcy dysponują różnymi stanowiskami i przydzielają pracę w zależności od zapotrzebowania oraz doświadczenia i umiejętności kandydata

Oczekiwania :

• dyspozycyjność, zaangażowanie oraz chęci do pracy

• miele widziana znajomość języka angielskiego

• mile widziane prawo jazdy

Zapraszamy także osoby z posiadające własne zakwaterowanie na terenie Holandii.

Oferujemy :

• wypłata co tydzień

• zakwaterowanie, transport i ubezpieczenie

• stabilna praca na dłuższy okres czasu

Zadzwoń:

Dominika +48 570 901 033  wyślij sms o treści „produkcja” oddzwonię

Kamila + 48 570 901 414

Izabela + 48 570 901 913

Odwiedź naszą stronę internetową www.klaverteam.com/oferty

Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o

Informations complémentaires

Company Klaver SP. z o.o.