Pracownik zieleni miejskiej- praca w Holandii- Nieuw-Vennep Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Grimbergen   34 vues

  • pracownik-zieleni-miejskiej-praca-w-holandii-nieuw-vennep-big-0
Localité: Grimbergen
Salaire: -- €

Lubisz prace z zielenią? Mamy dla Ciebie świetną ofertę w Holandii! Aktualnie prowadzimy nabór na pracowników zieleni miejskiej- praca w okolicach Nieuw-Vennep.

Zaciekawiła Cię ta oferta zadzwoń ! +48 570 901 414

Zakres obowiązków:

• Budowa, zarządzanie i utrzymanie terenów zielonych

O pracy:

• praca w małej dobrze zorganizowanej firmie

• praca fizyczna na świeżym powietrzu samodzielnie lub w grupie

• różne projekty

• darmowy transport do pracy

• praca na dłuższy okres czasu do późnej jesieni

• wypłata co tydzień na Twoje konto

• mile widziane doświadczenie jako ogrodnik

• mile widziane prawo jazdy i komunikatywna znajomość języka angielskiego

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

Kamila: ☎ +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Dominika: ☎ +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o ( KRAZ 18450 ) Częstochowa ul. Gminna 131

Informations complémentaires

Company Klaver