Pracownik sprzatajacy Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Antwerpen   29 vues

14,20 €

  • pracownik-sprzatajacy-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: 14,20 €

Dla naszego klienta w Antwerpii, wBelgii, obecnie poszukujemy Pracownika Sprzątającego do pracy w firmieprodukującej plastikowe opakowania.

Obowiązki:
-Sprzątanie toalet
-Jazda z maszyną czyszczącą
-Czyszczenie hali produkcyjnej
-Sprzątanie w biurach

Wymagania:
- dobre umiejętności komunikacyjne w językuangielskim lub holenderskim,
- wcześniejsze doświadczenie jest zaletą,
- motywacja do pracy,
- własne zakwaterowanie wokolicach Antwerpii i własny transport do pracy,
- gotowość do wykonywania innych zadań, jeżelijest to wymagane.

Oferta:
- Praca 4 godziny każdego ranka.
- zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin,
- zwrot kosztów podróży.

Stawka: 14.20 brutto/h

Informations complémentaires

Company Staffing-ESG