Pracownik sezonowy - monter/Berlare,Dendermonde, Belgia, 10.22€/h Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Berlare   49 vues

10,22 €

  • pracownik-sezonowy-monterberlaredendermonde-belgia-1022h-big-0
Localité: Berlare
Salaire: 10,22 € Négociable

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Klienta - belgijskiej firmy należącej do sektora rolnego, zajmującej się sadzeniem i zbiorem warzyw oraz kwiatów - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Pracownik sezonowy - monter

Miejsce pracy: Berlare/Dendermonde, Belgia

 Opis stanowiska:

  • -praca w sektorze rolnictwa przy remontach szklarni.
  • -demontaż starego systemu, wymiana kabli, montaż klipsów i zawieszenie tkanin ekranowych (termicznych/zaciemniających) w szklarniach - możliwość przyuczenia.
  • -praca na wysokości 2-3 metrów.
  • -inne prace renowacyjne i możliwość wykonywania prac szklarniowych.
  • -praca w dwóch lokalizacjach firmy.

 Wymagania:

  • -komunikatywna znajomość języka angielskiego (pozwalająca zrozumieć polecenia i prowadzić proste rozmowy w języku angielskim).
  • -zręczność manualna i umiejętności techniczne.
  • -brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
  • -prawo jazdy kat. B.
  •  Oferujemy:
  • -zatrudnienie na belgijskich warunkach - system plukkaarten.
  • -stawkę: 10,22 € brutto/h.
  • -wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • -możliwość skorzystania z zakwaterowania agencyjnego - 50€/tydzień.
  • -ok. 40-50 h pracy tygodniowo.
  • -szkolenie przyuczające do wykonywania pracy na w/w stanowisku.
  • -opiekę polskiego koordynatora.
  • -możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie.

Dodatkowe informacje:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

  Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy:  +48 503 028 187,+48 786 865 894

Informations complémentaires

Start Date 04.07.2022
Company Link2europe Sp. z o.o.