Pracownik robót drogowych Professional

il y a 4 mois Jobs Offers Brussels   85 vues

  • img
Localité: Brussels
Salaire: -- € Négociable

Pracownik ziemny

Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonych pracowników do długofalowej współpracy na stanowisku Pracownik Ziemny. Praca w Brukseli oraz okolicach.

Profil i zadania

  • wykopy pod studzienki kanalizacyjne i kanały burzowe
  • prace betoniarskie
  • praca z maszynami spalinowymi
  • praca z rysunkiem technicznym
  • aspekty szalowania tradycyjnego
  • praca w zespole

Umiejętności

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie jako pracownik ziemny
  • umiejętność obsługi koparko- ładowarki to dodatkowy atut
  • komunikatywna znajomość j angielskiego lub niderlandzkiego
  • prawo jazdy kat B
  • mile widziane własne zakwaterowanie

Oferta

  • stawka wyjściowa 15.26 Eur/h brutto plus nadgodziny
  • odziez robocza
  • kontrakt belgisjki
  • czeki żywnościowe 6.5 Eur dziennie
  • profesjonalna atmosfera w pracy

Informations complémentaires

Start Date as soon as possible
Company Konektia