Pracownik renowacji sieci kanalizacji Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Oudenaarde   59 vues

  • pracownik-renowacji-sieci-kanalizacji-big-0
Localité: Oudenaarde
Salaire: -- €

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologiiinformatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemyz klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysokajakość i indywidualne podejście do każdego projektu to naszenajwiększe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nampotrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik renowacji sieci kanalizacji (UVCIPP)

Miejsce pracy: Belgia,Oudenaarde

 Opis stanowiska:

  • Obsługa urządzeń specjalistycznych do bezwykopowej naprawy i renowacji sieci kanalizacyjnej.
  • Obsługa urządzeń do czyszczenia sieci kanalizacyjnej i obiektów sieciowych.
  • Praca z rękawem techniką UV CIPP.
  • Możliwość douczenia.

Cooferujemy:

  • Wynagrodzenie miesięczne: 2200-2600€ netto.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zwrot kosztów dojazdu do Belgii.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
  • Program "Polecaj pracę"za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€.

Czegowymagamy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.

Dodatkowymatutem będzie:

  • Znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B lub/i własny samochód.

Dodatkoweinformacje:

  • Kontakt telefoniczny: +48 539 198 299.
  • Praca od zaraz!

Informations complémentaires

Company Weegree