Pracownik przy gospodarstwie rolnym Minderhout Professional

il y a 4 semaines Jobs Offers Hoogstraten   32 vues

  • pracownik-przy-gospodarstwie-rolnym-minderhout-big-0
Localité: Hoogstraten
Salaire: -- €

Agencja pracy KBTI Poland (cert. 9154) dla naszego klienta w Meer wBelgii poszukuje kandydata do pracy w gospodarstwie rolnym.

Obowiązki:

- dbanie o zwierzęta (trzoda chlewna),

- pomoc w zadaniach związanych z rolnictwem,

- prosta obsługa komputera (odczytywanie komunikatów na komputerze),

- prace związane z utrzymaniem czystości.

Wymagania:

- podstawowy angielski lub holenderski,

- rozumienie niderlandzkiego w podstawowym stopniu,

- sprawność fizyczna oraz duża motywacja do pracy,

- własne zakwaterowanie w okolicy Minderhout i własny transport do pracy.

Oferta:

- długoterminowe zatrudnienie,

- praca jednozmianowa,

- belgijska umowa,

- dodatek za dojazdy do pracy.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adresrekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując: pracownik przy gospodarstwie/ Minderhout.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażamzgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacjizgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych(Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informations complémentaires

Company KBTI Poland