Pracownik produkcji w zakładzie garbarskim (wyprawianie skór) Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Mouscron   33 vues

12,42 €

  • pracownik-produkcji-w-zakladzie-garbarskim-wyprawianie-skor-big-0
Localité: Mouscron
Prix: 12,42 €

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.
Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: PRACOWNIKA DO GARBOWANIA SKÓR

Opis stanowiska:

  • wieszanie skór na odpowiednie haki
  • solenie skór
  • przycinanie, odpowiednie składowanie skór
  • pozostałe prace wskazane przez przełożonego
  • przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa na stanowisku pracy

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy z nożem (mile widziane)
  • podstawy języka angielskiego
  • ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem
  • możliwość wyjazdu własnym autem na teren Belgii

Oferujemy:

  • umowę o pracę, pełny etat (160h)
  • stawka od 12,42 euro brutto/h
  • nadgodziny płatne 18,63 euro brutto/h, dodatek zmianowy w wysokości 3 euro
  • czeki żywieniowe w wysokości 2,11 euro dziennie
  • pozostałe dodatki w postaci trzynastej pensji, pakietu prywatnej opiekimedycznej, karty paliwowej, dodatku amortyzacyjnego oraz wsparciapolskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii

Informations complémentaires

Company KS Service