Pracownik produkcji (SCANIA) - praca w Holandii - do 16,85 euro brutto!! Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Antwerpen   39 vues

  • pracownik-produkcji-scania-praca-w-holandii-do-1685-euro-brutto-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: -- €

Agencja Pośrednictwa Pracy od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy
na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI (SCANIA) - stawka do 16,85 euro brutto!!

Miejsce pracy: Zwolle

Termin rozpoczęcia pracy: 13.09

Praca na dłuższy okres czasu

Główne obowiązki:

Praca w branży motoryzacyjnej.

Do głównych obowiązków pracownika będzie należało sprawdzanie części pojazdów

oraz ich podłączeń.

Kogo szukamy?

Osób komunikujących się w języku angielskim (warunek konieczny)

Posiadających prawo jazdy

Osób z doświadczeniem technicznym (mile widziane)

Osób chętnych do podjęcia pracy fizycznej

Gotowych do pracy w systemie zmianowym

Co możemy Ci zaoferować?

Stawkę 16,85 euro brutto/h ( z dodatkiem stałym 15% i 5,75%)

Dodatek 15% do każdej przepracowanej godziny

Dodatek za nadgodziny + 41,60%

Pracę na dwie zmiany

- 6:00-14:00

- 14:45-23:15

Zakwaterowanie i ubezpieczenie

Opiekę polskiego koordynatora na miejscu

WI-FI na każdym zakwaterowaniu

Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo

LINK DO APLIKACJI --> https://bit.ly/38hXgrg

Numer kontaktowy ---> +48 572 607 777

W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy

i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.

Eurowork 2476

Informations complémentaires

Company Euro Work