Pracownik produkcji - rzeźnik Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Kalmthout   21 vues

  • pracownik-produkcji-rzeznik-big-0
Localité: Kalmthout
Salaire: -- €

„SFS International” działa przy międzynarodowych projektachw sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy wtakich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

 Pakowacz – wykrawacz w zakładzie mięsnym

Miejsce pracy: Belgia

 Obowiązki:

 • pakowanie mięsa wieprzowego

• wykrawanie części wieprzowych (możliwość przyuczenia, niewymagamy doświadczenia)

Mile widziane:

• Znajomość języka angielskiego

• Własny samochód i prawo jazdy

 Oferujemy

• Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatówspełniających nasze oczekiwania

• Bezpłatne zakwaterowanie

• Atrakcyjne zarobki

• Ubezpieczenie Compensa Voyage

• Opiekę polskiego koordynatora na miejscu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV naadres: praca@sfsinternational.pl lub tel: 22 102 11 61

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Informations complémentaires

Company SFS international