Pracownik produkcji (ryby) nocna zmiana Brecht Belgia Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Antwerpen   15 vues

  • pracownik-produkcji-ryby-nocna-zmiana-brecht-belgia-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: -- €

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukujeobecnie pracowników produkcji żywności (ryby).

Opis stanowiska:
- filetowanie i przetwarzanie ryb,
- kompletowanie zamówień dla klientów,
- praca zgodnie ze standardami HACCP,
- praca z systememERP.

Wymagania:
- dobra znajomość języka niderlandzkiego,
- własne zakwaterowanie w okolicach Brecht,
- własny transport do pracy,
- gotowość do pracy w stałych godzinach nocnych.

Oferta:
- stała praca w godzinach nocnych,
- stawka 14,50 euro/h brutto,
- umowa belgijska,
- dodatek za dojazdy do pracy.

Więcej informacji: +48 570 935 868

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV naadres rekrutacja@kbti.pl wtemacie wpisując: Praca przy rybach Brecht

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesurekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danychosobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informations complémentaires

Company KBTI Poland