Pracownik produkcji pojemników plastikowych od 13 euro/h brutto Meer Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Hoogstraten   18 vues

  • pracownik-produkcji-pojemnikow-plastikowych-od-13-euroh-brutto-meer-big-0
Localité: Hoogstraten
Salaire: -- €

AgencjaKBTI Poland (cert. 9154) poszukuje dla swojego klienta w Belgii pracownikówprodukcji (pojemniki plastikowe).

Miejscepracy: Meer / Belgia

Obowiązki:
Obsługa maszyn, przy produkcji pojemników
Kontrola jakości produktów
Pakowanie produktów / ustawianie pudełek na paletach

Wymagania:
Zakwaterowanie w okolicy Meer(po stronie belgijskiej lub holenderskiej) oraz transport do pracy we własnymzakresie,
Znajomość j. angielskiego lubniemieckiego
Motywacja do pracy

Oferujemy:
Pracę w systemie trzymianowym
Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka podstawowa + dodatki zmianowe)
Dodatek za dojazdy do pracy
Umowę na belgijskich warunkach

Więcejinformacji +48 570 935 868

Wszystkiezainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@kbti.pl wtemacie wpisując: pracownik produkcji pojemników Meer.

Wysyłającdokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzaniemoich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia29 sierpnia1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity zpóźniejszymi zmianami)".

Informations complémentaires

Company KBTI Poland