Pracownik produkcji pojemników plastikowych Meer Professional

il y a 3 semaines Jobs Offers Hoogstraten   20 vues

  • pracownik-produkcji-pojemnikow-plastikowych-meer-big-0
Localité: Hoogstraten
Salaire: -- €

Agencja KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje dla swojego klienta w Belgiiosób do pracy przy produkcji plastikowych pojemników:
Miejsce pracy: Meer/Belgia

Obowiązki:
Praca na produkcji plastikowych pojemników
Obsługa maszyn
Inne czynności magazynowe

Wymagania:
Własny transport do pracy
Własne zakwaterowanie w okolicach miejscowości Meer
Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:
Wynagrodzenie 11,66 euro/h brutto + dodatki za pracę zmianową (0,73 euro – I iII zmiana, 2,46 – III zmiana),
Zwrot za transport do pracy
Praca w systemie trzyzmianowym

Więcej informacji +48 570 935 868
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres
rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując: pracownik produkcji pojemnikówMeer.
Wysyłającdokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzaniemoich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekstjednolity z późniejszymi zmianami)".

Informations complémentaires

Company KBTI Poland