Pracownik produkcji - pakowacz Professional

il y a 3 semaines Jobs Offers Maasmechelen   20 vues

  • pracownik-produkcji-pakowacz-big-0
Localité: Maasmechelen
Salaire: -- €

„SFS International” działa przy międzynarodowychprojektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne.Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.

Obecnieposzukujemy pracowników na stanowisko:

Pakowacz – pakowanie  produktów mięsnych

Miejsce pracy: Belgia

Obowiązki:

·    Pracana produkcji w zakładach miesnych;

·    Zorientowaniena jakość;

·    Pracaz ciągłą dbałością o higienę.

Mile widziane:

·    Znajomośćjęzyka angielskiego

·    Własnysamochód i prawo jazdy

Oferujemy:

·    Stabilnąi długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania

·    Zakwaterowaniena koszt pracodawcy

·    Ubezpieczeniena koszt pracodawcy

Osobyzainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: praca@sfsinternational.pl lub tel: 22 10211 61

Skontaktujemysię wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę naprzetwarzanie przez SFS International Sp. z o.o. Sp. k moich danych osobowych,zawartych w  przekazanych przeze mnie spółce SFS International Sp. z o.o.Sp. k. dokumentach, takich jak: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowewskazane w dokumentach rekrutacyjnych (adres korespondencyjny, numer telefonu,e-mail), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,w celuprowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi (na rzeczspółki SFS International oraz kontrahentów współpracujących ze Spółką) z moimudziałem, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy.

Informations complémentaires

Company SFS international