Pracownik produkcji - operator maszyn Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Peer   15 vues

  • pracownik-produkcji-operator-maszyn-big-0
Localité: Peer
Salaire: -- €

SFS InternationalSp. z o.o. Sp. K.”działa przy międzynarodowych projektach w sektorzetechnicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takichkrajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.

Obecnie poszukujemypracowników na stanowisko:

Operator bezpośredniej skręcarki dwuskrętowej

Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska:

  • Ładowanie przędzy do maszyny;
  • Zdejmowanie pełnych szpulek;
  • Montaż nici na puste szpulki;
  • Naprawianie zerwanych nici;
  • Usuwanie/ rozwiązywanie węzłów;
  • Utrzymywanie miejsca pracy w czystości;
  • Sprawdzanie błędów w różnych typach przędzy za pomocą światła UV;
  • Naprawa uszkodzonych szpulek;
  • Ważenie szpulek / zwojnic / nici oraz obliczanie wagi netto.

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego;
  • Własny samochód i/ lub prawo jazdy ( prosze zaznaczyć w CV).

Oferujemy:

  • Stabilnąi długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania;
  • Bezpłatnezakwaterowanie;
  • UbezpiecznieCompensa Voyage;
  • Atrakcyjnezarobki;
  • Opiekępolskojęzycznego koordynatora na miejscu;

Załatwienie wszelkich formalności przez nasze biuro, które znajduję się  w Polsce.

Osoby zainteresowaneofertą prosimy o przesłanie CV na nasz adres e-mail:praca@sfsinternational.pl podając w tytule :Operator bezpośredniejskręcarki dwuskrętowej.

Prosimyo umieszczenie w CV  klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SFS InternationalSp. z o.o. Sp. k moich danych osobowych, zawartych w  przekazanych przezemnie spółce SFS International Sp. z o.o. Sp. k. dokumentach, takich jak: imię(imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane w dokumentachrekrutacyjnych (adres korespondencyjny, numer telefonu, e-mail), wykształcenie,przebieg dotychczasowego zatrudnienia,w celu prowadzenia i administrowaniaprzyszłymi procesami rekrutacyjnymi (na rzecz spółki SFS International orazkontrahentów współpracujących ze Spółką) z moim udziałem, w tym na otrzymywanieinformacji o ofertach pracy.

Informations complémentaires

Company SFS international
Work Type Permanent