Pracownik produkcji / nocna zmiana 15,32 euro/h brutto Oevel Professional

il y a 3 semaines Jobs Offers Westerlo   21 vues

  • pracownik-produkcji-nocna-zmiana-1532-euroh-brutto-oevel-big-0
Localité: Westerlo
Prix: -- € Négociable

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland(cert. 9154) poszukuje osób do pracy przy produkcji posiłków.
Obowiązki:
- przygotowywanie i pakowanie gotowych posiłków,
- wykonywanie innych zadań, jeżeli będzie to wymagane.
Wymagania:
- znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego,
- własne zakwaterowanie w okolicach Oevel,
- własny transport do pracy,
- motywacja do pracy,
- gotowość do pracy w godzinach nocnych.
Oferujemy:
- stałą pracę,
- długoterminowe zatrudnienie,
- wynagrodzenie 15,32 euro brutto/h,
- zwrot za transport.

Więcej informacji +48 570 935 868
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres
rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując pracownik produkcji /nocna zmiana Westerlo
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie zUstawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych(Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informations complémentaires

Company KBTI Poland