Pracownik produkcji / Loenhout / Belgia Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Wuustwezel   36 vues

  • pracownik-produkcji-loenhout-belgia-big-0
Localité: Wuustwezel
Salaire: -- €

Agencjazatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) obecnie poszukuje dla klienta w Belgiipracowników produkcji do pracy w Loenhout w Belgii.

Opis stanowiska:
- produkcjaram okiennych,
- montaż ram okiennych,
- inne zadania związane z produkcją.

Wymagania:
- dobre umiejętności komunikacyjne wjęzyku niderlandzkim,
- poprzednie doświadczenie w pracy na produkcji, przy montażu okien lubelementów metalowych,
- elastyczność i motywacja do pracy,
- własne zakwaterowanie w pobliżu Loenhout oraz własny transport do pracy,
- gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane.

Oferta:
- wynagrodzenie – 14,20 euro/h brutto
- zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu w dynamicznej i szybko rozwijającejsię firmie,
- praca w systemie jednozmianowym,
- dodatek za dojazdy do pracy.

Więcej informacji +48 570 935 868

Wszystkichzainteresowanych prosimy o przesyłanie CV naadres: rekrutacja@kbti.pl w tytule: pracownik produkcji /Loenhout
 Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie zUstawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych(Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informations complémentaires

Company KBTI Poland