Pracownik produkcji i pakowacz Professional

il y a 5 mois Jobs Offers Maasmechelen   142 vues

  • pracownik-produkcji-i-pakowacz-big-0
Localité: Maasmechelen
Salaire: -- €

„SFS International” działa przy międzynarodowychprojektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne.Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.

Obecnie poszukujemy osób nastanowisko:

Pakowacz – pakowanie  produktów mięsnych oraz  praca przy produkcji szaszłyków (mięsodrobiowe)

Miejsce pracy: Belgia, Maasmechelen

Obowiązki:

·    Pracana produkcji w zakładach miesnych – pakowanie drobiu i robienie szaszłyków

·    Zorientowaniena jakość;

·    Pracaz ciągłą dbałością o higienę.

Mile widziane:

·    Własnysamochód i prawo jazdy

Oferujemy:

·    Polskąumowę zlecenie w trybie oddelegowania

·    Stabilnąi długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania

·    Zakwaterowaniezapewnione

·    Ubezpieczeniezapewnione

·    Opiekępolskojęzycznego koordynatora

·    Możliwoścnadgodzin płatnych 150-200%

·    Możliwośćdarmowe korzystania z ciepłego posiłku i napojów w czasie przerw

·    Załatwieniewszelkich formalności przez nasze biuro, które znajduję się  w Polsce.

Osobyzainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: praca@sfsinternational.pl lub tel:  22 102 11 60/61 lub 733 881 106.

Informations complémentaires

Company SFS international