Pracownik pralni przemysłowej / Beveren Belgia Professional

il y a 3 mois Jobs Offers Antwerpen   70 vues

  • pracownik-pralni-przemyslowej-beveren-belgia-big-0
Localité: Antwerpen
Salaire: -- €

Agencja pracy KBTI Poland (cert. 9154) dla klienta w Belgiiposzukuje pracownika pralni.

Praca na jedną zmianę od 06:30 lub 08:30 do 14:30 lub 16:30.

Opis stanowiska:
- Sortowanie brudnego prania ze względu na kolor / rodzaj materiału iumieszczanie w odpowiednich pralkach,
- opróżnianie pralek,
- suszenie, prasowanie, składanie rzeczy,
- inne proste prace.

Wymagania:
- własne zakwaterowanie i transport do pracy,
- bardzo dobra znajomość niderlandzkiego!!
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (nie jest wymagane, namiejscu są przeprowadzane szkolenia).

Oferta:
- stabilna praca na jedną zmianę,
- możliwość stałego kontraktu,
- stawka 11,50 euro/h brutto,
- bony na posiłki 5,45 za przepracowany dzień,
- dodatek za dojazdy do pracy.

Więcej informacji: +48 570 935 868

Wszystkie zainteresowane osobyprosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując: pralnia Beveren
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie zUstawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych(Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informations complémentaires

Company KBTI Poland