Pracownik na produkcji drobiu, MOL Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Mol   29 vues

  • pracownik-na-produkcji-drobiu-mol-big-0
Localité: Mol
Salaire: -- €

[Pracownik na produkcji drobiu, MOL]

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla klienta poszukuje pracowników

Miejscowość: Mol

Opis stanowiska:

- wykrawanie mięsa ręcznie i maszynowo

- rozbiór mięsa na części

- sprzątanie swojego stanowiska pracy

- wieszanie na haki drobiu

Wymagamy:

- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

- własne zakwaterowanie i dojazd

Oferujemy:

- 13.85 euro brutto/h plus dodatki za pracę w systemie zmianowym

- ubezpieczenie

- umowa belgijska

Więcej informacji +48 570 935 868

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja[małpa]kbti.pl w temacie wpisując: Pracownik produkcji drobiu Mol

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

[Employee in poultry production, MOL]

The KBTI Poland employment agency (cert. 9154) is looking for employees for the client

City: Mol

Job description:

- trimming meat by hand and machine

- cutting meat into parts

- cleaning your workplace

- hanging on poultry hooks

We require:

- experience in a similar position is welcome

- own accommodation and transport

We offer:

- EUR 13.85 gross / h plus shift work allowances

- insurance

- Belgian agreement

More information +48 570 935 868

If you are interested in this vacancy, please, send your CV to the following address: rekrutacja[at]kbti.pl in the title: Employee in poultry production / Mol

Informations complémentaires

Company KBTI Poland