Pracownik magazynu w Holandii od 11,30 euro brutto/h. Praca od zaraz! Professional

il y a 5 jours Jobs Offers Brugge   45 vues

  • pracownik-magazynu-w-holandii-od-1130-euro-bruttoh-praca-od-zaraz-big-0
Localité: Brugge
Salaire: -- €

Agencja Pośrednictwa Pracy od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,

zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój

ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU (różne działy) - Sligro

Miejsce pracy:
 Deventer, Vianen, Veghel, Amsterdam

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Praca na dłuższy czas

Opis stanowiska:

Zbieranie produktów spożywczych i niespożywczych za pomocą elektrycznego

wózka do zbiórki oraz elektronicznego czytnika. Niektóre zamówienia są odbierane

w chłodnych miejscach. Praca na dwie lub trzy zmiany (również nocne).

Kogo szukamy?

- Osób komunikujących się w języku angielskim (minimum B1)

- Posiadających prawo jazdy (mile widziane)

- Z doświadczeniem na podobnym stanowisku

- Chętnych do podjęcia pracy fizycznej

Co możemy Ci zaoferować?

- Stawkę podstawową od 11,30 do 12,53 euro brutto/h

- Dodatki za pracę

od poniedziałku - piątku:

+ 4:00 -6:00 oraz 19:00 - 22:00 + 25% (14,12 euro brutto/h)

+ 22:00 - 4:00  oraz w soboty do 12:00 + 50% (16,95 euro brutto/h)

+ soboty po 12:00, niedziela oraz święta - 100% (22,60 euro brutto/h)

- Zakwaterowanie i ubezpieczenie

- Opiekę polskiego koordynatora na miejscu

- Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo

LINK DO APLIKACJI

Numer kontaktowy ---> +48 572 607 777

W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy

i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.

Eurowork 2476

Informations complémentaires

Company Eurowork