Pracownik magazynu lub operator reachtruck - 12,59 euro brutto/h plus dodatki! Praca w amerykańskiej firmie! Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Rumst   25 vues

  • pracownik-magazynu-lub-operator-reachtruck-1259-euro-bruttoh-plus-dodatki-praca-w-amerykanskiej-firmie-big-0
Localité: Rumst
Salaire: -- €

Pracownik magazynu lub operator reachtruck - 12,59 euro brutto/h plus dodatki! Praca w amerykańskiej firmie!

aplikuj: https://bit.ly/3cA0wRF

Agencja Pośrednictwa Pracy Eurowork od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Pracownik magazynu

Operator wózka wysokiego składowania

Miejsce pracy: Rumst
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na okres dwóch miesięcy

Opis stanowiska pracy:
Poszukujemy obecnie pracowników magazynowych na stanowiska pracownik magazynu bądź operator wózka wysokiego składu do magazynu amerykańskiej firmy zajmującej się produkcją części do silników.
Pracownik odpowiedzialny będzie za przyjęcie towaru oraz przygotowanie go do wysyłki, układając na paletach i foliując. Cięższe obiekty podnoszone będą przez operatorów wózków wysokiego składu.
W razie dużej ilości pracy pracownicy beda także odpowiedzialni za odpakowanie i sprawdzenie towaru. Operatorzy wózków wysokiego składu odpowiedzialni będą za relokację nowego towaru oraz ewentualną pomoc przy załadunku towaru na palety do wysyłki.

Kogo szukamy?
Osób komunikujących się w języku angielskim
Posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku oraz ważne uprawnienia
Mile widziane prawo jazdy kat. B
Pracodawca wymaga certyfikatu dobrego zachowania z poprzedniego zakładu pracy z kraju rodzimego, mile widziane także certyfikaty dobrego zachowania z innych krajów sprzed 5 lat minimum

Co możemy Ci zaoferować?
Stawkę 12,59 euro brutto/h
Możliwą pracę zmianową, dodatek zmianowy 7,5% na zmianach dziennych (ranna/popołudniowa) oraz 12,5 na nocnej
Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
Zatrudnienie na warunkach belgijskich, z pełnym pakietem socjalnym oraz możliwością uzyskania dodatku wakacyjnego czy 13 wypłaty noworocznej
Zakwaterowanie i ubezpieczenie
Możliwość wynajęcia samochodu
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
Vouchery na posiłki w wysokości 5 euro/dzień

Zachęcamy także do skorzystania z innych ofert: https://www.eurowork.net.pl/praca-dla-specjalisty.html

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Informations complémentaires

Company Eurowork