Pracownik Logistyki Holandia 12€/h - order picker Professional

il y a 3 semaines Jobs Offers Opwijk   30 vues

2 000 €

  • pracownik-logistyki-holandia-12h-order-picker-big-0
Localité: Opwijk
Salaire: 2 000 €

Szukasz legalnej pracy w Holandii- konieczniezadzwoń do nas!

Miejsce pracy: Holandia- Nunspeet, Zwolle/Apeldoorn, Utrecht
Mile widziane osoby z doświadczeniem orazznajomością języka angielskiego !!

Zakres obowiązków:
- zbieranie zamówień
- ręczne sortowanie paczek
- rozładunek i załadunek
- porządkowanie itp..

Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę?
- atrakcyjną warunki pracy z dobrą stawkągodzinową
- pracę w stabilnej, dobrze zorganizowanejfirmie
- wypłaty w systemie tygodniowym z możliwościąpobierania zaliczek
- fajne zakwaterowanie i ubezpieczenie
- na miejscu opiekę polskiego koordynatora

Zainteresowała Cię ta oferta?
Zadzwoń !

Kamila: +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Dominika +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Oliwia: +48 570 901 913 mail: praca@klaverteam.com

Martin: +48 577 901 944 mail: rekrutacja@klaverteam.com

Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp!!
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221Częstochowa (KRAZ 18450 )

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z.o.o