Pracownik linii montażowej (autobusy elektryczne) w Holandii - 14,24 euro/h Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Brussels   38 vues

  • pracownik-linii-montazowej-autobusy-elektryczne-w-holandii-1424-euroh-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Agencja Pośrednictwa Pracy od 16 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój
ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK LINII MONTAŻOWEJ - AUTOBUSY ELEKTRYCZNE - 14,24 euro/h

Miejsce pracy: Deurne

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Praca na dłuższy czas

Opis stanowiska:

Praca w międzynarodowym zespole na linii montażowej przy autobusach elektrycznych.

Główne obowiązki:

- montaż części karoserii autobusów

- przygotowanie kompozytowych elementów piankowych

- pakowanie elementów

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na linii montażowej

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. b2)

Co możemy Ci zaoferować?

- Stawkę 14,24 euro brutto/h

- Możliwość długotrwałej współpracy

- Darmowy transport do pracy

- Opiekę wielojęzycznych koordynatorów

- Tygodniowy system wynagrodzeń

- Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów

- Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

- Zakwaterowanie i ubezpieczenie

LINK DO APLIKACJI ---> https://bit.ly/3vUamGN

Numer kontaktowy ---> +48 572 607 777

W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy

i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.

Eurowork 2476

Informations complémentaires

Company Euro Work