Pracownik likwidacji szklarni – praca w Holandii start 24 października ! Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Gooik   38 vues

  • pracownik-likwidacji-szklarni-praca-w-holandii-start-24-pazdziernika-big-0
Localité: Gooik
Salaire: -- €

Poszukujemy pracowników likwidacji szklarni

Holandia- Steenbergen start 24 października

Masz doświadczenie w takiej pracy lub chcesz spróbować swoich sił w nowej dla Ciebie pracy? Zadzwoń do Nas +48 570 670 866!

Wymagania:

  • - zmotywowanie do pracy
  • - zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • - pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego
  • - mile widziane prawo jazdy kat. B (możliwość korzystania z samochodu służbowego na własny użytek)

Warunki:

  • - atrakcyjne warunki pracy
  • - legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • - zwrot kosztów transportu do Holandii w wysokości €75
  • - zapewnione zakwaterowanie, a także ubezpieczenie
  • - zapewniona opieka polskojęzycznego koordynatora

Zakres obowiązków:

• wycinanie roślin papryki

• przecinanie sznurków, po których pną się rośliny

• układanie roślin na ziemię, na folii

• zamiatanie lub odkurzanie szklarni

• czyszczenie rur/węży/rynien

• zbieranie zużytych mat oraz rozkładanie nowych

• wyciąganie oraz wkładanie do mat wężyków doprowadzających wodę do roślin

• przecinanie/odwadnianie mat

• sadzenie roślin papryki

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu:

  • Kamila: tel:  ☎ +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com
  • Dominika: tel:  ☎ +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Klaver Sp.z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa, KRAZ 18450

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z.o.o