Pracownik budowlany – remonty (Belgia) Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Brussels   12 vues

2 400 €

  • pracownik-budowlany-remonty-belgia-big-0
Localité: Brussels
Salaire: 2 400 €

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c.  poszukuje dla jednego z klientów w Belgii  zmotywowanych kandydatów do pracy jako:

 Pracownik budowlany –remonty (Belgia)

Obowiązki:

Wykonywanieremontów głównie domów jednorodzinnych (sucha zabudowa, murowanie, tynkowanie, kładzenieglazury, biały montaż, instalowanie urządzeń oraz mebli wykonanych na wymiar,instalowanie podłóg, futryn, drzwi oraz inne prace związane z remontowaniemdomów.

Wymagania:

-Min. 3 lat doświadczenia jako pracownik ogólnobudowlany

-Doświadczenie we wszelkich pracach związanych z remontami i renowacjamibudynków i wnętrz

-Umiejętność czytania planów i rysunków technicznych

-Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie – OD 15,00 EUR / h brutto

- Legalne zatrudnienie nawarunkach belgijskich

- Dodatek wakacyjny (15.38 % rocznych zarobków brutto)

- Premię roczną (8,33 % rocznych zarobków brutto)

- Dodatek rodzinny

- Pozostałe premie i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii

- Załatwienie wszystkichformalności związanych z zatrudnieniem w Belgii

- Stałą opiekę polskojęzycznychkoordynatorów

- Jednorazowy zwrot kosztów przejazdu do Belgii dokwoty 125 EUR

-Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym!!! płatne tylko 72 EUR tygodniowo

- Zapewniony transport do pracy (rodzaj transportu uzależniony ododległości z miejsca zamieszkania)

- Pracę na dłuższy okres czasu

-Ubranie robocze

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adrese-mail:

info@nextagency.eu

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: (tylko aplikacje z właściwą klauzulą będą rozpatrywane)

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodęna przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. dopotrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodniez rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniemdanych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowychpotencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesamirekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądaćich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszeniadanych.

KRAZ18051

Informations complémentaires

Start Date ASAP
Company NEXT s.c.