Pracownik budowlany – beton, zbrojenia – Belgia Professional

il y a 1 semaine Jobs Offers Hooglede   13 vues

  • pracownik-budowlany-beton-zbrojenia-belgia-big-0
Localité: Hooglede
Salaire: -- € Négociable

Masz doświadczenie w pracy na budowie i prawo jazdy kat. B?

Znasz język angielski lub holenderski? Chcesz zarabiać w euro? Aplikuj do nas już dziś!!

Wymagania:

- doświadczenie lub/i wykształcenie w zakresie budownictwa

- znajomość języka holenderskiego lub/i angielskiego

- prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

- wykonywanie różnych zadań na podstawie planu budowy

- praca przy zbrojeniach

- praca z miernikiem laserowym

Oferujemy:

- stałą umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- bony żywieniowe

- system szkoleń wewnętrznych

- możliwość uzyskania prawa jazdy kat. C

Kontakt:

Teresa +48 731 901 913 ofertypracy@klaverteam.com

+48 570 670 866

Izabela + 48 570 901 913

Dominika + 48 570 901 033

Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi ofertami na stronie www.klaverteam.com

Klaver Team, certyfikat KRAZ 18450

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o. o