Praca w Niemczech poszukiwany dobry Elektryk !! Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Dalhem   30 vues

  • praca-w-niemczech-poszukiwany-dobry-elektryk-big-0
Localité: Dalhem
Salaire: -- €

Praca w Niemczech poszukiwany dobry Elektryk !!

Jesteś elektrykiem?? Szukasz dobrze płatnej pracy?

Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech.

Oferujemy:

·        atrakcyjne wynagrodzenie

·        niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres

·        stała opieka polskiego koordynatora

·        pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

·        ubezpieczenie zdrowotne

·        terminowo wypłacane wynagrodzenie

·        dobre warunki pracy, miła atmosfera)

·        zapewnione zakwaterowanie

·        cotygodniowe zaliczki

Zakres obowiązków:

·        wszelkie prace związane z zawodem elektryka

·        elektryka budowlana

·        układanie kabli, połączeń

Wymagania:

·        doświadczenie w zawodzie

·        znajomość języka niemieckiego(mile widziane)

·        mile widziane prawo jazdy kat. B

·        sumienne wykonywanie powierzonych zadań

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:

Kamilatel :+48 570 901 414 zadzwoń napisz sms o treści ,,elektryk”
Magda tel: +48 577 901 944 zadzwoń napisz sms o treści ,,elektryk” – oddzwonię!

rekrutacja@klaverteam.com

work@klaverteam.com

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze18450 poszukuje osób do pracy

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o.o.