Praca w Niemczech- Malarz, Tapeciarz, wykończenia! Professional

il y a 5 jours Jobs Offers Stekene   21 vues

  • praca-w-niemczech-malarz-tapeciarz-wykonczenia-big-0
  • praca-w-niemczech-malarz-tapeciarz-wykonczenia-big-1
Localité: Stekene
Salaire: -- €

Praca w południowej części Niemiec- od zaraz- bez języka

Wymagania:

•kwalifikacje w zawodzie malarz-tapeciarz (lub kilkuletniedoświadczenie),

•mile widziane, ale nie wymagane prawo jazdy i własny samochód,

•mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków

•malowanie, tapetowanie (raufaza)

•płyty G-K

•szpachlowanie

•malowanie okien, drzwi, fasad

•docieplenia

•inne prace związane z zawodem

Oferujemy:

•niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres

•stała opieka polskiego koordynatora na miejscu

•ubezpieczenie zdrowotne

•terminowo wypłacane wynagrodzenie

•darmowe zakwaterowanie

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij smso  treści „malarz”:

Izabela +48 570 901 913

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Jeżeli szukasz innej oferty odwiedź naszą stronę internetowąwww.klaverteam.com

KRAZ  o numerze 18450

Informations complémentaires

Company KLAVER Sp. z o.o.