Praca w Niemczech- Malarz, Tapeciarz, wykończenia! Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Stabroek   50 vues

  • praca-w-niemczech-malarz-tapeciarz-wykonczenia-big-0
Localité: Stabroek
Salaire: -- €

Praca w południowej części Niemiec- od zaraz- bez języka

Oferujemy:

- niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres

- stała opieka polskiego koordynatora na miejscu

- ubezpieczenie zdrowotne

- terminowo wypłacane wynagrodzenie

- darmowe zakwaterowanie

Wymagania:

- kwalifikacje w zawodzie malarz-tapeciarz (lub kilkuletnie doświadczenie),

- mile widziane, ale nie wymagane prawo jazdy i własny samochód,

- mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

• malowanie, tapetowanie (raufaza)

• płyty G-K

• szpachlowanie

• malowanie okien, drzwi, fasad

• docieplenia

• inne prace związane z zawodem

Zainteresowała Cię ta oferta? Koniecznie zgłoś się do nas!

Urszula tel: +48 570 901 449

+48 570 670 866

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem KRAZ o numerze 18450

Informations complémentaires

Company KLAVER Sp. z o.o.