Praca w Niemczech dla fachowców HYDRAULIK potrzebny od zaraz !! Professional

il y a 3 semaines Jobs Offers Beringen   22 vues

  • praca-w-niemczech-dla-fachowcow-hydraulik-potrzebny-od-zaraz-big-0
Localité: Beringen
Salaire: -- €

Jesteś hydraulikiem?? Szukasz pracy dobrze płatnej inna uczciwych warunkach?

Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera)
  • zapewnione zakwaterowanie
  • cotygodniowe zaliczki

Zakres obowiązków:

  • praca przy montażu instalacji sanitarnych
  • instalacja oraz zapewnienie prawidłowego funkcjonowania instalacji grzewczych (centralnego ogrzewania) i wodno-kanalizacyjnych w budynkach
  • biały montaż

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie
  • znajomość języka niemieckiego(mile widziane w stopniu komunikatywnym)
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • sumienne wykonywanie powierzonych zadań

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Magda tel: +48 577 901099 zadzwoń napisz sms o treści ,,hydraulik” – oddzwonię! pracuj@klaverteam.com  Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Informations complémentaires

Company Klaver