Praca w magazynie ze sprzętem elektronicznym Professional

il y a 3 semaines Jobs Offers Tienen   22 vues

  • praca-w-magazynie-ze-sprzetem-elektronicznym-big-0
Localité: Tienen
Salaire: -- €

Pandemia pokrzyżowała Ci plany?Masz problem ze znalezieniem pracy w Polsce?

Szukasz legalnej pracy w Holandii- koniecznie zadzwoń do nas!

Obecnie poszukujemy osób do pracy w magazynie ze sprzętem elektronicznym

Miejsce pracy: Holandia- Tilburg lub Waalwijk

Zakres obowiązków

•              operator wózka EPT

•              order picker w magazynie ze sprzętem elektronicznym (laptopy, telefony itp.)

•              sortowanie i przeliczanie produktów

•              przygotowanie i pakowanie produktów do dalszego transportu i wysyłki

•              kontrola jakości produktów

•              kompletowanie zamówień za pomocą skanera ręcznego

Wymagania

•              znajomość języka angielskiego

•              uprawnienia na wózki EPT

•              doświadczenie w logistyce na stanowisku order picker

•              mile widziane prawo jazdy kat. B

•              zaangażowanie w powierzone obowiązki

•              chęci motywacja do pracy

•              siła fizyczna

•              gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Pracodawca oferuje:

•              wypłaty w systemie tygodniowym

•              darmowy transport do pracy

•              dodatki dla kierowców

•              miłą i przyjazną atmosferę w pracy Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń do nas!

Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii                                                                                                 Czekamy na Twój telefon:

Martin +48577 901 944, mail: rekrutacja@klaverteam.com

Dominika 48570 -901- 033, mail: job@klaverteam.com

Szukasz pracy bez znajomości języka:

Izabela:+ 48731 901 913

Kamila: + 48570 901 414

www.klaverteam.comBiuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. Z o.o - KRAZ18450.

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o.o.