Praca w Holandii- start styczeń 2022!! Professional

il y a 6 mois Jobs Offers Ranst   158 vues

10 000 €

  • praca-w-holandii-start-styczen-2022-big-0
Localité: Ranst
Salaire: 10 000 €

Praca w Holandii- start styczeń 2022!!
Jeśli szukasz stabilnej pracy w Holandii świetnietrafiłeś!

Obecnie poszukujemy osób do pracy jako:
PRACOWNIK PRODUKCJI- praca w okolicach Hagi

Pracodawca oferuje:
- stabilną pracę
- atrakcyjną stawkę godzinową,
- zakwaterowanie,
- ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie
- pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski doHolandii

Wymagania:
- chęci i motywacja do pracy
- mile widziane prawo jazdy lub znajomośćangielskiego

Zakres obowiązków:
- pakownie warzyw i owoców
- wykonywanie i pakowanie stroików
- pakowanie żywności, ubrań, lub kosmetyków

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij SMSz adresem mailowym i dopiskiem "styczeń 2022"

Dominika + 48 570901033
Kamila + 48
570 901 414

- odeślemy do Ciebie szczegóły na maila!

Nie zainteresowała Cię ta oferta? Wejdź nawww.klaverteam.com i znajdź odpowiednią pracę dla siebie!

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą wCzęstochowie ( certyfikat numer 18450 )

Informations complémentaires

Start Date 04-01-2022
Company Klaver sp zo o