Praca w Holandii sortownie owoców i warzyw- kwiaty okolice Rotterdamu !!! Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Destelbergen   38 vues

  • praca-w-holandii-sortownie-owocow-i-warzyw-kwiaty-okolice-rotterdamu-big-0
Localité: Destelbergen
Salaire: -- €

Pracuj na stanowisku Pracownik produkcji.

Oferta skierowana dla kobiet, par

Pracodawca oferuje:

- System pracy 3-zmianowy

- umowa na warunkach Holenderskich

- extra płatne nadgodziny

- wypłaty w systemie tygodniowym, zaliczki

- wspólne zakwaterowanie dla par, grup znajomych

- opiekę koordynatorów

-dostęp do aplikacji dla pracowników 24/7

- legalne i stabilne zatrudnienie ( możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu)

- zakwaterowanie, ubezpieczenie

Liczymy na Ciebie jeśli:

-masz motywację do pracy

-potrafisz pracować w grupie

Mile widziane:

- znajomość angielskiego, prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie

Opis stanowiska:

Praca na produkcji z możliwością różnych stanowisk takich jak:

- sortownie owoców i warzyw ( kontrola jakości produktów, oklejanie, pakowanie )

- szklarnie, kwiaty

Kamila: tel: +48 570 901 414

Dominika  tel: +48 570 901 033

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver (KRAZ 18450 )

Częstochowa ul. Gminna 131

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z.o.o