Praca w Holandii sortownie owoców i warzyw- Haga/ Rotterdam Professional

il y a 2 mois Jobs Offers Stabroek   37 vues

  • praca-w-holandii-sortownie-owocow-i-warzyw-haga-rotterdam-big-0
Localité: Stabroek
Salaire: -- €

Pracuj na stanowiskuPracownik produkcji.

Oferta skierowana dla kobiet,par

Mile widziane:

- znajomość angielskiego,prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie

Pracodawca oferuje:

- umowa na warunkachHolenderskich

- extra płatne nadgodziny

- wypłaty w systemie tygodniowym,zaliczki

- wspólne zakwaterowanie dlapar, grup znajomych

- opiekę koordynatorów

-dostęp do aplikacji dlapracowników 24/7

- legalne i stabilnezatrudnienie ( możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu)

- zakwaterowanie,ubezpieczenie

Liczymy na Ciebie jeśli:

-masz motywację do pracy

-potrafisz pracować w grupie

Opis stanowiska:

Praca na produkcji zmożliwością różnych stanowisk takich jak:

- sortownie owoców i warzyw (kontrola jakości produktów, oklejanie, pakowanie )

- szklarnie, kwiaty

Kamila: tel: +48 570 901414

Dominika  tel: +48 570 901 033

Izabela te: +48 570 901913

KlaverTeam (KRAZ 18450 )

Informations complémentaires

Company KLAVER Sp. z o.o.