Praca w Holandii przy mięsie !DUŻO GODZIN! Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Holsbeek   39 vues

  • praca-w-holandii-przy-miesie-duzo-godzin-big-0
Localité: Holsbeek
Salaire: -- €

Chcesz dorobić za granicą ? Mamy ofertę dla ciebie! Nie zwlekaj i zadzwoń +48 570 901 913!

Zakres obowiązków :

  • ·        Praca przy mięsie w chłodniejszej temperaturze (około 5 stopni)
  • ·        Pakowanie filetów z kurczaka
  • ·        Praca z nożem (odkrajanie zbędnych błonek i chrząstek )
  • ·        Etykietowanie i przygotowywanie do mięsa do wysyłki
  • ·        Dbanie o czystość miejsca pracy

Praca w Den Bosch lub Rosmalen z atrakcyjną stawką? To oferta dla ciebie ! Zadzwoń i poznaj wszystkie szczegóły!

Wymagania:

  • ·        Gotowość do pracy w chłodniejszych warunkach(zależne od stanowiska temperatury od 5 do 10 stopni)
  • ·        Zaangażowanie i dobra kondycja fizyczna
  • ·        Chęci do przyuczenia się na danym stanowisku

             Oferujemy:

  • ·        Umowę na warunkach holenderskich
  • ·        Kontakt z polskim koordynatorem
  • ·        Wspólne zakwaterowanie dla par i grup
  • ·        Pracę na dłuższy okres czasu
  • ·        Pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii
  • ·        Opiekę naszego Teamu rekrutacyjnego

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 18450 w Częstochowie.

Jak aplikować?

Wyślij o treści „MIĘSO” . Bądź zadzwoń do nas!

+48 570 901 913Oliwia

+ 48 731901 913 Izabela