Praca w Holandii przy mięsie !DUŻO GODZIN! Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Holsbeek   35 vues

  • praca-w-holandii-przy-miesie-duzo-godzin-big-0
Localité: Holsbeek
Salaire: -- €

Chcesz dorobić za granicą ? Mamyofertę dla ciebie! Nie zwlekaj i zadzwoń!

Zakres obowiązków :

·        Pracaprzy mięsie w chłodniejszej temperaturze (około 5 stopni)

·        Pakowaniefiletów z kurczaka

·        Pracaz nożem (odkrajanie zbędnych błonek i chrząstek )

·        Etykietowaniei przygotowywanie do mięsa do wysyłki

·        Dbanieo czystość miejsca pracy

Praca w Den Bosch lub Rosmalen z atrakcyjnąstawką? To oferta dla ciebie ! Zadzwoń i poznaj wszystkie szczegóły!

Wymagania:

·        Gotowość do pracy w chłodniejszych warunkach (zależneod stanowiska temperatury od 5 do 10 stopni)

·        Zaangażowanie i dobra kondycja fizyczna

·        Chęci do przyuczenia się na danym stanowisku

             Oferujemy:

·        Umowę na warunkach holenderskich

·        Wspólne zakwaterowanie dla par i grup

·        Pracę na dłuższy okres czasu

·        Pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski doHolandii

·        Opiekę naszego Teamu rekrutacyjnego

BiuroPośrednictwa Pracy Klaver Sp.z o.o zcertyfikatem o numerze 18450 w Częstochowie.

Jak aplikować?

Wyślij otreści „MIĘSO” . Bądź zadzwoń do nas!

+ 48 731901 913 Izabela

+48 570 901 913Oliwia