Praca w Holandii na szklarni z papryką + EXTRA bonusy Professional

il y a 1 mois Jobs Offers De Haan   15 vues

  • praca-w-holandii-na-szklarni-z-papryka-extra-bonusy-big-0
Localité: De Haan
Salaire: -- €

Pracownik szklarni –Holandia

Jeśli szukasz pracy w Holandii świetnie trafiłeś!

Obecnie poszukujemy osób dopracy jako:

PRACOWNIK szklarni zpapryką - praca w okolicach Steenbergen/Ternauzen/Westland

Zakres obowiązków:

- zbiór papryki

Wymagania:

- zaangażowanie w powierzone obowiązki

- pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego

- mile widziane prawo jazdy (możliwość korzystania z auta firmowego dla celów prywatnych !!)

Co oferujemy:

-możliwość dłuższej współpracy

-zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie

-opiekę polskojęzycznego koordynatora

- atrakcyjna stawka godzinowa

- extra płatne nadgodziny oraz extra bonusy na pracę ponad normę

- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu: +48 570 901 414 / +48 570 901 033 lub wyślij SMS z dopiskiem „SZKLARNIA” -oddzwonimy do Ciebie.

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Informations complémentaires

Company Klaver Sp. z o.o.