Praca w Holandii na produkcji- już od 6 do 12 tygodni, z możliwością przedłużenia Professional

il y a 1 mois Jobs Offers Roeselare   24 vues

  • praca-w-holandii-na-produkcji-juz-od-6-do-12-tygodni-z-mozliwoscia-przedluzenia-big-0
Localité: Roeselare
Salaire: -- €

Order picker–HOLANDIA bez kwarantanny od zaraz !!

Szukasz legalnej pracy w Holandii- koniecznie zadzwoń do nas! Miejsce pracy: Holandia-Nunspeet

Mile widziane osoby ze znajomością języka angielskiego !!

Zakres obowiązków:

·      zbieranie zamówień

·      ręczne sortowanie artykułów

·      rozładunek i załadunek

·      porządkowanie itp..

wymagania:

pracodawca wymaga uczciwego i solidnego wykonywania powierzonych im obowiązków

Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę?

·      atrakcyjną stawkę godzinową

·      pracę w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie

·      wypłaty w systemie tygodniowym z możliwością zaliczek

·      fajne zakwaterowanie i ubezpieczenie

·      umowę na warunkach holenderskich,

·      na miejscu opiekę polskiego koordynatora

Zadzwoń:

Dominika tel:   +48 570 901 033  mail: job@klaverteam.com Izabela  tel. +48 731  901 913 mail: job2@klaverteam.com                                                                                        Kamila  tel. +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com                                                  Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o .o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450 Odwiedź także naszą stronę internetową

Informations complémentaires

Company Klaver sp z o o