Praca w Holandii- magazyn- sezon 2022/2023 Professional

il y a 2 semaines Jobs Offers Seneffe   37 vues

  • praca-w-holandii-magazyn-sezon-20222023-big-0
Localité: Seneffe
Salaire: -- €

Stanowisko: produkcja

Miejsce pracy: Holandia, Haga/Rotterdam

Czas pracy listopad 2022- styczeń 2023

Pracodawca oferuje:

- praca na dłuższy okres

- opieka i pomoc polskich koordynatorów

- dodatki za prace zmianowe

- wypłata przelewana na konto

- zakwaterowanie oraz transport do pracy

- dużo godzin pracy w okresie przedświątecznym

- możliwe bonusy

Zakres obowiązków:

- pakowanie zamówień

- kontrola jakości

- prace magazynowe

- order picker

- oraz inne prace produkcyjne

Oczekiwania:

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- dostępność na min. 3 m-ce

- sprawność fizyczna

- zaangażowanie w powierzone obowiązki

- mile widziane prawo jazdy kat. B

- mile widziane doświadczenie w pracy na wózku widłowym

Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu z Polski do Holandii

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem PRODUKCJA ANGIELSKI - oddzwonimy do Ciebie !!!

Izabela +48 570 901 913

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450.

Informations complémentaires

Company Klaver SP. z o.o.