Praca w Holandii!! Kwiaty, sadzonki!! Bez doświadczenia!! Professional

il y a 4 mois Jobs Offers Halle   103 vues

  • praca-w-holandii-kwiaty-sadzonki-bez-doswiadczenia-big-0
Localité: Halle
Salaire: -- €

Praca za granicą !! Niezwlekaj!! Aplikuj!!
Oferujemy:

·        atrakcyjne wynagrodzenie

·        holenderska umowa o pracę na dłuższy okres

·        stała opieka polskiego koordynatora

·        pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

·        ubezpieczenie zdrowotne

·        terminowo wypłacane wynagrodzenie

·        dobre warunki pracy, miła atmosfera

·        zapewnione zakwaterowanie

·        cotygodniowa wypłata

Wymagania:

·        chęć do przyuczenia na danymstanowisku

·        zaangażowanie w powierzone obowiązki

·        chęć i motywacja do pracy

Zakres obowiązków:

·        -orchidee: patyczkowanie /sztokowanie, pakowanie/ sadzenie

·        -sadzenie kwiatów doniczkowych

·        -mini ogórki: zrywanie/ pakowanie

·        -pakowanie kwiatów doniczkowych

·        -zrywanie gerber

Zainteresowała Cię taoferta? Koniecznie zgłoś sie do nas!

Kontakt:
Magdalena tel:+48 577 901 944zadzwoń

Możesz mi także napisaćswoje CV na adres: rekrutacja@klaverteam.com

Poszukujesz innej pracy? Mamy wiele ofert !! Każdy znajdzie coś dlasiebie!!

Biuro Pośrednictwa PracyKlaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka WojewództwaŚląskiego o numerze 18450

Informations complémentaires

Company Klaver