PRACA W HOLANDII – MILE WIDZIANE KOBIETY - KWIATY, SADZONKI Private

il y a 3 mois Jobs Offers Brussels   55 vues

  • praca-w-holandii-mile-widziane-kobiety-kwiaty-sadzonki-big-0
Localité: Brussels
Salaire: -- €

Szukasz dobrze płatnej pracy? Chcesz legalnie pracować za granicą?
Koniecznie zadzwoń do nas!

Stanowisko: pracownik produkcji, szklarnie, hale
Miejsce pracy: Holandia: okolice Hagi, Lottum

Pracodawca oferuje:
- atrakcyjną stawkę godzinową
- extra płatne nadgodziny i weekendy
- umowę na warunkach holenderskich
- ubezpieczenie
- dodatki wakacyjne i urlopowe
- opiekę koordynatora
- zakwaterowanie
- cotygodniowe wypłaty
Zakres obowiązków:
- pielęgnacja, sadzenie anturium, storczyków, chryzantem itp.
- pakowanie kwiatów doniczkowych
- sadzenie, przesadzanie i cięcie młodych sadzonek na hali i w szklarni
Wymagania:
- chęć i motywacja do pracy
- mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
- mile widziane prawo jazdy
- zaangażowanie
- mile widziane panie

Zainteresowała Cię ta oferta? Nie zwlekaj –dzwoń!!!
Martyna + 48 577 - pokaż numer telefonu – pracuj@klaverteam.com
Dominika + 48 570 - pokaż numer telefonu – job@klaverteam.com
Magda + 48 577 - pokaż numer telefonu – rekrutacja@klaverteam.com

Jesteśmy dostępni codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00- 16.00
Możesz również wysłać do nas sms o treści KWIATY– odzwonimy !
Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver - KRAZ 18450.

Informations complémentaires

Company Klaver